Állásajánlatok

Mosogató

Mosogató munkatársat keresünk azonnali kezdéssel délelőtti és délutános műszakra, hosszú távra.

Szakács

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          szakirányú szakács végzettség
-          minimum 5 év a’la carte vagy szállodai konyhában eltöltött tapasztalat
-          rugalmasság
-          jó fizikai állóképesség, munkabírás
-          szakmai szeretet, fogékonyság az új dolgok felé, tanulni akarás

Amit kínálunk:

-          Közös megegyezésen alapuló, térségünkben versenyképes fizetés
-          8 órás bejelentés
-          szabadságok kiadása előre megbeszélt időpontokban
-          havi kb.15-17 munkanap
-          előre tervezhető rugalmas beosztás
-          stabil szakmai,munkaadói, tulajdonosi háttér
-          próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
-          munkába járási támogatás
-          munkaruha biztosítása
-          meleg étkezés biztosítása

Raktáros

Raktáros munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Felszolgáló / Pultos

Felszolgáló és Pultos munkakörbe keresünk hosszú távon gondolkodó, önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes, szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat. Nyelvtudás előnyt jelent.

Éttermi kisegítő

Éttermi kisegítő pozícióba keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Recepciós

Főbb feladatok, munkák:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Értékesítési munkatárs

Szakirányú végzettséggel, szakmai tapasztalattal rendelkező, HostWare rendszerben jártas munkatársat keresünk értékesítési munkakörbe. Egy nyelv tudása követelmény. Orosz, ukrán, román nyelvtudás előnyt jelent.

Fényképes önéletrajzokat minden esetben az allas@hotelsilver.hu címre várunk a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.